O společnosti ARMEX ENERGY

Dodáváme energii téměř 80 000 zákazníkům a na trhu působíme více než 18 let.

Kdo je ARMEX ENERGY a.s.?

Jsme předním dodavatelem elektřiny a zemního plynu v České republice.

Na trhu s energiemi působíme již od roku 2005 a v současné době dodáváme elektřinu nebo zemní plyn téměř 80 000 zákazníkům. Patří mezi ně domácnosti, živnostníci, firmy, obce a další instituce. Naše roční tržby překračují 1,5 miliardy korun.

Víme, že jen dobrá cena elektřiny a zemního plynu nestačí.

V ARMEX ENERGY stavíme na férovém jednání, otevřené komunikaci a stabilním obchodním vztahu. Vstřícný přístup a férové jednání jsou automatickou výbavou našich zaměstnanců.

Naši zákazníci jsou vždy na prvním místě.

U nás víme, že zákazník je to nejdůležitější, a proto o něj pečují desítky profesionálních pracovníků. Jsme tu pro něj po celé České republice s možností využít osobního setkání s proškolenými konzultanty.

Jsme členem silné skupiny.

Naše hodnoty stavíme na férovém jednání a otevřené komunikaci.

SKUPINA ARMEX

Jsme součástí děčínské skupiny ARMEX, která patří mezi 50 největších firem v České republice. Skupina na začátku 90. let obchodovala s armaturami a následně své podnikání rozšířila o obchod s ropnými produkty a energiemi. Od roku 2006 jsme také provozovatelem lokální distribuční soustavy v areálu sídla společnosti na Folknářské ulici v Děčíně.

FOND ARMEX ENERGY

Každý rok naše společnost daruje 100.000 Kč mladým znevýhodněným lidem na podporu jejich vzdělávání. Prostřednictvím fondu podporujeme vzdělávání mladých lidí mezi 6 a 25 lety, kterým sociální podmínky neumožňují dosáhnout na požadované vzdělání.

NAŠI ZÁKAZNÍCI

V první řadě jsou to tisíce domácností ve všech regionech České republiky. Dodáváme také podnikatelům a firmám, ať už jde o živnostníky nebo velké korporace. Důvěru nám daly také mnohé samosprávy a řada neziskových organizací.

Získejte stabilní dodávky

elektřiny a plynu

Pro nabídku připojení odběrného místa vyplňte formulář níže.
Pokud jste již náš zákazník, pokračujte zde.

Odesláním formuláře berete na vědomí
podmínky zpracování osobních údajů.