Dostupnost

Senioři, invalidní důchodci a nízkopříjmové domácnosti mají možnost pořízení fotovoltaických panelů bez nutnosti mít vlastní hotovost nebo se vydávat z úspor.

Nízké náklady

Nabízíme sestavy, které přináší významné benefity zákazníkům, kteří chtějí snížit náklady domácnosti za ohřev teplé vody a zároveň se vyhnout administrativním a stavebním nákladům spojeným s připojením do distribuční sítě. Systém je určený pouze na ohřev vody, takže není nutné žádat o další povolení a investovat čas do stavebních úprav nebo náročné administrativy.

Jednoduchost

Jedinou podmínkou, kterou je nutné splnit pro připojení sestavy, je objem bojleru, který musí být minimálně 104 litrů. Následné zapojení je velmi jednoduché a vyžaduje minimální stavební úpravy. Nemusíte se obávat prašnosti, ani rozsáhlých stavebních úprav, které by narušily chod domácnosti. Instalace je snadná a probíhá v řádu dnů.

Výkon 2,3 kWp


Jednoduchá fotovoltaika,
která zajistí ohřev
užitkové vody v domě
ZDARMA Před započtením dotace 90 000 Kč
 • Prémiové komponenty
 • Pouze s dotací NZÚ Light

 • 5 panelů AEG SOLAR 460 Wp
 • Energie pouze k ohřevu vody
 • A-Z WATER INVERTER
  pro ohřev vody
ZDARMA
díky NZU light

Výkon 2,8 kWp


Pokryjete denní chod
domácnosti a z přebytků
ohřejete užitkovou vodu
od 35 000 Kč Před započtením dotace od 125 000 Kč
 • Prémiové komponenty
 • Pouze s dotací NZÚ Light

 • 6 panelů AEG SOLAR 460 Wp
 • střídač GoodWe GW3000-XS
 • Inteligentní regulátor
  A-Z Router SMART

Monokrystalický panel s černým rámem

Panel využívá nejefektivnější technologii „polovičních článků“. Má široké využití při výrobě elektrické energie do sítě, dobíjení baterií, pro střešní ostrovní fotovoltaické systémy, fotovoltaický ohřev vody, fotovoltaické systémy on / off-grid nebo velká fotovoltaická pole. Monokrystalické panely jsou vhodné pro všechny instalace, kde je požadován vynikající poměr cena/výkon. Výrobce poskytuje záruku 25let na výkon.

Solární regulátor pro fotovoltaický ohřev vody

Regulátor s možností přepnutí na síťové napájení. Regulátor disponuje MPPT algoritmem pro získání maximálního množství energie z FV panelů. Regulátor umí pracovat čistě v ostrovním režimu (bez připojení 230 VAC), ale také s dohřevem vody ze sítě.

Pouzdro pro elektrické konektory a svorky

Pouzdro disponuje autonomním systémem požární prevence. Patentová přihláška č: P.439059. Žádost o ochranu designu – přihláška ochrany užitného vzoru č: W.130293.

Schéma zapojení fotovoltaiky​

pro solární ohřev vody

A-Z WATER INVERTER je zařízení navržené a vyrobené v České republice. Na rozdíl od jiných systémů nepotřebuje nákladnou a složitou instalaci. Zákazníkům poskytuje spolehlivý ohřev vody přímo z FVE panelů bez zbytečných ztrát. Zařízení můžete nastavit do různých režimů, které vyhovují provozu každé domácnosti.

Kdo může čerpat dotaci NZÚ Light?

 • všichni členové domácnosti, kteří pobírají starobní důchod nebo invalidní důchod 3. stupně.
 • domácnosti, které pobíraly v období od 12. září 2022 příspěvek na bydlení.

Obáváte se administrativy spojené s vyřízením dotací? Nemusíte! Postaráme se o kompletní vyřízení dotace NZÚ Light za Vás. Jakmile je dotace schválena, vyplácí ji Státní fond životního prostředí na váš účet a vy z ní posléze uhradíte sestavu. Dotace je vyplácena ještě před zahájením zakázky a stavebních prací.

Šetří peněženku po celý rok

Fotovoltaika využívá sluneční energii, kterou lze získat celoročně i v zimním období. Zároveň je šetrná k životnímu prostředí a domácnostem ušetří tisíce korun ročně za ohřev teplé vody. Vlastní fotovoltaický systém Vám umožní snížit Vaši závislost a chránit se proti výkyvům cen energií.

Údržba je nenáročná a kvalitní fotovoltaické panely spolu se zařízením na ohřev vody poskytují dlouhodobou a bezporuchovou údržbu. Ušetřete s ARMEX ENERGY na nákladech za ohřev teplé vody a pořiďte si fotovoltaické panely plně hrazené ze státního dotačního programu.

Bez výčitek si dopřejte dlouhou sprchu a zbavte se obav z dalšího vyúčtování za energie. Ohřev teplé vody z fotovoltaických panelů Vám přinese nejen skvělý pocit ze soběstačnosti, ale také pomůže zlepšit váš rodinný rozpočet.

Zajistěte si

fotovoltaiku na míru

Zajistíme Vám bezplatnou odbornou konzultaci a realizaci elektrárny bez starostí či papírování. Garantujeme Vám získání dotací.

Odesláním formuláře berete na vědomí
podmínky zpracování osobních údajů.