Pro média

Na této stránce naleznete přehled tiskových zpráv ARMEX ENERGY a podklady pro novináře.

Kontakt pro novináře: press@armexenergy.cz

Tiskové zprávy

Ceny, jaké tu dlouho nebyly: ARMEX ENERGY nabízí elektřinu za 3 255 Kč s DPH

15.04.2024

Český dodavatel ARMEX ENERGY se silně hlásí o slovo a přináší elektřinu a plyn za ceny, které odběratelům ušetří tisíce korun na výdajích za energie. Cenu elektřiny stanovil na 3 255 Kč s DPH (2 690 Kč bez DPH) a plyn je od 1 271 Kč s DPH (1 050 Kč bez DPH). Zákazník si přitom může vybrat, jak dlouhý kontrakt zvolí.

U ARMEX ENERGY získáte k výhodným energiím čištění komínu zdarma

04.10.2023

Dodavatel energií ARMEX ENERGY spouští podzimní kampaň, která k výhodným cenám energií přidává jako bonus čištění komínu zdarma. V kampani zároveň v nadsázce dodává, že u ARMEXU padají ceny, a nikoliv komíny, čímž odlehčenou formou poukazuje na povinnost pravidelné kontroly pro všechny majitele kotlů na plyn a pevná paliva, ale také pro ty, kteří si jen sezónně přitápí krbovými kamny.

Zákazníci ARMEX ENERGY se zrušení cenových stropů nemusejí obávat

14.09.2023

Společnost ARMEX ENERGY, která dodává energie do téměř 80 tis. českých domácností a firem, s radostí oznamuje, že v případě ukončení tzv. zastropování cen energií nebude nikdo z jejích odběratelů vystaven neúměrně vysokým cenám elektřiny a plynu.

ARMEX ENERGY nabídne všem zákazníkům ceny pod vládním stropem

03.08.2023

Český dodavatel ARMEX ENERGY, který dodává energie do více než 80 000 odběrných míst, umožní všem svým zákazníkům přechod na nižší ceny, než garantují vládní stropy. Nabídku postupně obdrží všichni zákazníci, bez ohledu na délku smluvního úvazku, který jim ještě zbývá na stávající smlouvě.

Fond ARMEX ENERGY v roce 2023 podpořil 33 žáků v cestě za vzděláním

04.07.2023

Společnost ARMEX ENERGY prostřednictvím svého dárcovského fondu každoročně podporuje znevýhodněné studenty v jejich vzdělávání. V rámci letošního již 9. kola programu VZDĚLÁNÍ PRO VŠECHNY bylo podpořeno celkem 33 žádostí mladých lidí, kterým fond poskytl podporu v souhrnné výši 242 312 Kč. 

ARMEX se umístil v žebříčku největších firem

04.07.2023

ARMEX se opět dostal do žebříčku největších firem v České republice, který zveřejnila organizace Czech Top 100. Díky svým tržbám za rok 2022 ve výši přes 23 miliard obsadila společnost ARMEX GLOBAL 46. pozici.

ARMEX ENERGY slaví 18 let na trhu. Výročí připomíná soutěží pro nové i stávající zákazníky

17.04.2023

Dodavatel elektřiny a zemního plynu ARMEX ENERGY si v těchto dnech připomíná 18 let od svého založení. Původně lokální poskytovatel se postupem času rozrostl do celorepublikové působnosti a dodává energie do téměř 80 000 odběrných míst. ARMEX dlouhodobě roste a plánuje další inovativní projekty.

„Plnoletost“ oslaví ARMEX ENERGY společně se svými zákazníky. Všechna stávající odběrná místa budou zařazena do slosování o hodnotné poukazy na nákup úsporných spotřebičů. Losování bude probíhat každý všední den a platí také pro nově uzavřené smlouvy. 

Dodavatel ARMEX ENERGY má za sebou úspěšný rok. Rostl v počtu odběratelů elektřiny i plynu

20.02.2023

Jak vyplývá z aktuálních dat Operátora trhu s elektřinou (OTE), v roce 2022 proběhlo více změn dodavatele než v předkrizovém roce 2020. V případě elektřiny změnilo dodavatele 344 tisíc domácností, u zemního plynu pak 204 tisíc domácností.

Významný nárůst v počtu odběratelů zaznamenal ARMEX ENERGY, a to jak v případě elektřiny, tak i zemního plynu. Více než 11 tisíc nových odběratelů elektrické energie představuje v porovnání s ostatními dodavateli páté místo, hned za dominantními dodavateli. ARMEX ENERGY tak meziročně vzrostl o více než třetinu a potvrdil své místo v první desítce dodavatelů. 

ARMEX ENERGY kampaní v odlehčeném duchu potvrzuje pozici spolehlivého dodavatele energií

08.11.2022

Společnost ARMEX ENERGY v letošním roce díky úspěšným akvizicím významně zvýšila počet svých zákazníků. Nyní chce potvrdit svou silnou pozici na trhu listopadovou kampaní, která se nese v odlehčeném duchu a na absurdních příkladech ukazuje strasti českých domácností v souvislosti s energetickou krizí. Zároveň chce své zákazníky ubezpečit, že ARMEX ENERGY je dodavatelem energií, na kterého se mohou spolehnout.

Fond ARMEX ENERGY opět pomáhá znevýhodněným žákům a studentům

07.07.2022

Děčínská společnost ARMEX ENERGY prostřednictvím svého dárcovského fondu tradičně podporuje vzdělání znevýhodněných mladých lidí. V rámci letošního již 8. ročníku svého grantového programu z fondu podpořila 58 žádostí a rozdělila celkovou sumu 257 020 korun. Částka byla určena mladým lidem, kterým nepříznivé životní podmínky znemožňují nebo ztěžují optimální všestranný osobní rozvoj a znevýhodňují je v přístupu ke kvalitnímu vzdělání.

ARMEX ENERGY nadále posiluje svou pozici na energetickém trhu. Nyní přebírá zákazníky TGC Energie

01.06.2022

Společnost ARMEX ENERGY k 1. 6. 2022 přebírá kompletní portfolio zákazníků dodavatele TGC Energie a nadále tak posiluje své tržní postavení. Díky dosaženým obchodním výsledkům společnosti a této akvizici se ARMEX ENERGY s více než 90 tisíci odběrnými místy řadí mezi pět největších alternativních dodavatelů energií na tuzemském trhu.

K dokončení plánovaného prodeje části závodu TGC Energie s.r.o. dodavateli ARMEX ENERGY a.s. došlo ke dni 31. 5. 2022, a to včetně převedení všech práv a povinností k realizaci dodávek elektřiny a zemního plynu koncovým zákazníkům.

ARMEX ENERGY přebírá klienty dodavatele První rodinná a.s.

04.01.2022

Společnost ARMEX ENERGY a.s. přebírá dodávky energií pro klienty První rodinná a.s. K datu od 10. ledna 2022 přebírá odpovědnost za dodávky energií pro odběrná místa dodavatele První rodinná a.s. nově společnost ARMEX ENERGY a.s. Společnost ARMEX ENERGY a.s. je pak připravena zajistit pro všechny zákazníky péči a servis ve stejné kvalitě, jako byli dosud zvyklí u svého dosavadního dodavatele.