O nás

Kdo je ARMEX ENERGY, a.s.?

Jsme předním dodavatelem elektřiny a zemního plynu v České republice.

Na trhu s energiemi působíme již od roku 2005 a v současné době dodáváme elektřinu nebo zemní plyn více než 38.000 zákazníků. Patří mezi ně domácnosti, živnostníci, firmy, obce a další instituce. Naše roční tržby překračují 1,5 miliardy korun.

Budujeme pobočky

Systematicky a dlouhodobě budujeme síť kamenných poboček po celém území České republiky. V současné době jich máme 32. Naši obchodníci se striktně vyhýbají jakékoliv formě podomního prodeje. 

Víme, co nabízíme!

Jen dobrá cena elektřiny a zemního plynu nestačí.

V ARMEX ENERGY stavíme na férovém jednání, otevřené komunikaci a stabilním obchodním vztahu. Vstřícný a osobní přístup a férové jednání jsou automatickou výbavou našich zaměstnanců a spolupracovníků.

Jsme již
12 let
na trhu
Máme více než
38 000
zákazníků
Máme již
30
poboček
Máme více než
100
zaměstnanců
Dodáváme
800 GWh
energie ročně

Jsme součástí silné skupiny ARMEX

Jsme součástí děčínské skupiny ARMEX, která patří mezi 22 největších firem v České republice. Skupina na začátku 90. let obchodovala s armaturami a následně své podnikání rozšířila o obchod s ropnými produkty a energiemi. 

Od roku 2006 jsme také provozovatelem lokální distribuční soustavy v areálu sídla společnosti na Folknářské ulici v Děčíně.

Kdo jsou naši zákazníci?

V první řadě jsou to tisíce domácností ve všech regionech České republiky. Dodáváme také firmám, například známým značkám Pivovar Pernštejn, ELITE nebo Mikov. Důvěru nám daly také mnohé samosprávy a řada neziskových organizací. Díky našemu přístupu se pravidelně řadíme mezi dodavatele, kteří získávají nejvíce nových zákazníků.

Perstejn
Mikov
Aerosol
 

Čeho se držíme?

 

Bod 1

Férový přístup

U nás podomní prodejce nenajdete. Nechceme totiž, abyste smlouvu s námi uzavírali pod tlakem. Všechno si můžete promyslet a zeptat se na jakýkoliv detail. Nic neskrýváme. Věříme, že férovost se vyplácí.

 
Bod 2

Otevřenou komunikaci

Nic před Vámi neskrýváme. Vždy se snažíme najít takové řešení, které je pro Vás ekonomicky nejvýhodnější. Věříme, že otevřený přístup je cestou k dlouhodobé spolupráci.

 
 
Bod 3

Stabilitu obchodního vztahu

Cenové zvýhodnění při podpisu smlouvy dělá každý. My ho ale nabízíme po celou dobu obchodního vztahu s Vámi.