Společnost ARMEX ENERGY k 1. 6. 2022 přebírá kompletní portfolio zákazníků dodavatele TGC Energie a nadále tak posiluje své tržní postavení. Díky dosaženým obchodním výsledkům společnosti a této akvizici se ARMEX ENERGY s více než 90 tisíci odběrnými místy řadí mezi pět největších alternativních dodavatelů energií na tuzemském trhu.

K dokončení plánovaného prodeje části závodu TGC Energie s.r.o. dodavateli ARMEX ENERGY a.s. došlo ke dni 31. 5. 2022, a to včetně převedení všech práv a povinností k realizaci dodávek elektřiny a zemního plynu koncovým zákazníkům. „Máme radost, že jsme s TGC Energie uzavřeli dohodu, která je významným milníkem v historii naší společnosti. Naší snahou, stejně jako tomu bylo u TGC Energie, je nabízet zákazníkům komplexní portfolio produktů, a kromě výhodných podmínek dodávek elektřiny či zemního plynu navíc poskytovat i další služby domácnostem i firmám,“ říká Hynek Sagan, výkonný ředitel ARMEX ENERGY.

Podmínky smluv zůstávají beze změny

Pro zákazníky se převodem pod ARMEX ENERGY nic nemění. Produkt, platnosti smlouvy, stejně jako platební údaje a výše záloh zůstávají stejné, jako doposud. Zákazníci nemusí činit žádné kroky. „Chtěl bych všechny zákazníky ubezpečit, že v rámci převodu neproběhnou žádné změny produktů či obchodních podmínek. Veškeré smlouvy nadále pokračují dle dříve platných podmínek. Zároveň chci dodat, že ARMEX ENERGY má zajištěno dostatečné množství elektřiny a plynu pro všechny své stávající i nové zákazníky,“ doplňuje Sagan.

Zákazníkům bylo 1. 6. odesláno oznámení o odkupu částí závodu, včetně garance zachování stávajících podmínek dodávek. Pro přehlednost byla také zřízena stránka www.armexenergy.cz/tgc-energie, kde zákazníci najdou odpovědi na případné dotazy a veškeré dokumenty dodavatele TGC Energie.

O společnosti ARMEX ENERGY a.s.

Společnost ARMEX ENERGY a.s. je součástí silné skupiny ARMEX GROUP působící na trhu téměř 30 let. Skupina v předchozích letech pravidelně patřila do prestižního žebříčku CZECH TOP 100 s obratem na úrovni 20 miliard Kč. To jí dodává stabilitu a zákazníkům jistotu důvěryhodného a stabilního partnera.

__

Pro dotazy médií jsme k dispozici na pr@armexenergy.cz .