Český dodavatel ARMEX ENERGY, který dodává energie do více než 80 000 odběrných míst, umožní všem svým zákazníkům přechod na nižší ceny, než garantují vládní stropy. Nabídku postupně obdrží všichni zákazníci, bez ohledu na délku smluvního úvazku, který jim ještě zbývá na stávající smlouvě.

ARMEX ENERGY letos oslavil 18 let existence a pokračuje tak v atraktivní produktové nabídce nejen pro své stávající, ale také pro nové zákazníky. „Ceny výrazně pod vládními stropy nabízíme již od začátku tohoto roku a naší nabídky využily tisíce nových zákazníků,“ uvádí Tomáš Horyna, provozní ředitel společnosti ARMEX ENERGY.

Cílem tohoto českého dodavatele je nabídnout do konce roku všem zákazníkům ceny pod vládním stropem a zbavit je tak obav z jejich případného zrušení. „Proto jsme spustili kampaň, kdy naše zákazníky postupně oslovujeme s cenově výhodnější nabídkou,“ doplňuje David Otoupalík z ARMEX ENERGY.

Stávající zákazníci se pro změnu nemusí nikde aktivně hlásit. Pokud nyní mají ceny nad vládním stropem, nabídku na snížení ceny dostanou automaticky poštou nebo e-mailem. „Chceme být s našimi zákazníky v kontaktu a oslovíme všechny, kteří mohou přechodem pod vládní stropy ušetřit.“

Nabídka platí i pro nové zákazníky, a protože se očekává vysoký zájem, posiluje dodavatel ARMEX ENERGY také síť energetických specialistů po celé České republice. „V jednotlivých krajích nadále hledáme nové kolegy, kteří by nám pomohli posilovat a zlepšovat péči o naše zákazníky,“ dodává Tomáš Horyna.

Společnost ARMEX ENERGY je součástí úspěšné české skupiny ARMEX, která se v prestižním žebříčku Czech Top 100 umístila v padesátce největších firem. Skupina podniká v energetice, velkoobchodu, pohonných hmotách, provozu čerpacích stanic a také ve výstavbě vlastních developerských projektů.