Společnost ARMEX ENERGY v letošním roce díky úspěšným akvizicím významně zvýšila počet svých zákazníků. Nyní chce potvrdit svou silnou pozici na trhu listopadovou kampaní, která se nese v odlehčeném duchu a na absurdních příkladech ukazuje strasti českých domácností v souvislosti s energetickou krizí. Zároveň chce své zákazníky ubezpečit, že ARMEX ENERGY je dodavatelem energií, na kterého se mohou spolehnout.

“Cítili jsme, že je potřeba stávající složitou situaci v energetice trochu odlehčit. Svět energií je podle nás pořád vzhůru nohama, ale ARMEX ENERGY touto kampaní připomíná, že již 17 let patří mezi stabilní dodavatele energií,” vysvětluje Zdeněk Mráz, obchodní ředitel ARMEX ENERGY.

Právě tyto myšlenky se nakonec staly ústředním mottem celé kampaně. “Chtěli jsme v nadsázce ukázat, kam až nejistota a hrozba vysokých cen energií může domácnosti zahnat,” dodává Zdeněk Mráz. ARMEX ENERGY také potvrzuje, že má nakoupeno dostatek energií na celý příští rok pro své stávající i nové zákazníky. Navíc jako jeden z mála dodavatelů přijímal nové zákazníky i v době největší nejistoty na trhu.

Kromě vlastních obchodních aktivit společnost rostla na základě akvizic menších dodavatelů energií, ve kterých hodlá pokračovat i v roce 2023. Vyšší tisíce klientů tak zachránila před rizikem pádu do režimu dodavatele poslední instance. “Rostli jsme především díky akvizici menších dodavatelů, a také v příštím roce jsme připraveni akvizovat menší dodavatele, kteří budou chtít opustit energetický trh bez toho, aby ohrozili své klienty. Jsem rád, že se nám daří nové zákazníky i tyto dodavatele přesvědčit, že jsme dodavatel energií s jasnou budoucností,“ hodnotí Zdeněk Mráz.

I díky těmto akvizicím se tak ARMEX ENERGY stabilně zařadil mezi desítku největších dodavatelů v Česku, kdy v září 2022 evidoval 78 349 připojených odběrných míst a dalších několik tisíc čekajících na připojení.

Do příštího roku chystá ARMEX ENERGY pro své zákazníky novinky v podobě nových produktů z oblasti fotovoltaických elektráren. Uvede zcela nový produkt eBaterie s výkupem až do instalovaného výkonu 50 kW, kdy pro majitele nelicencovaných elektráren umožní výkup přebytečné energie za výhodných podmínek. Navíc chystá revoluční pilotní projekt, který umožní domácnostem i podnikatelskému sektoru získat fotovoltaickou elektrárnu bez jakékoliv vstupní investice.

ARMEX ENERGY je součástí skupiny ARMEX, která se kromě dodávek energií zabývá také velkoobchodním prodejem pohonných hmot, vlastní síť čerpacích stanic a rozvíjí další aktivity pro firmy i domácnosti. Dále provozuje jedinečný koncept v Děčíně Live Centrum a patří mezi významné podnikatelské skupiny v Česku.