Dlouhodobě přinášíme elektřinu a plyn za ceny, které odběratelům ušetří tisíce korun na výdajích za energie, a od 15. 4. dochází k dalšími snížení cen energií. Elektřinu nově můžete získat za 3 255 Kč s DPH (2 690 Kč bez DPH) a plyn je od 1 271 Kč s DPH (1 050 Kč bez DPH). Můžete si přitom vybrat, jak dlouhý kontrakt zvolíte. 

“Zákazníci, kterým letos u jejich dodavatele končí smlouva, mohou výrazně ušetřit, a to změnou dodavatele elektřiny, případně plynu,” uvádí Zdeněk Mráz, obchodní ředitel ARMEX ENERGY. Zpozornět by měli zejména zákazníci, kteří mají u svých dodavatelů ceny blízké hranici stropů stanovených vládou začátkem loňského roku. 

“Naše nabídková cena elektřiny je nyní 3 255 Kč s DPH, což je skoro o polovinu nižší, než byla úroveň vládních stropů. Proto všem spotřebitelům doporučujeme: zkontrolujte si své vyúčtování a v případě vysokých cen zvažte změnu dodavatele za toho, který vám nabídne lepší podmínky,” vysvětluje Zdeněk Mráz. 

Cena klesla i u zemního plynu

Také u plynu ARMEX ENERGY aktivně vstupuje do konkurenčního boje a s cenou od 1 271 Kč s DPH přináší zákazníkům propad ceny téměř 60 % proti cenovým stropům. “U rodinného domu vytápěného plynem může přechod k ARMEX ENERGY ušetřit hodně přes deset tisíc ročně,” doplňuje obchodní ředitel. 

Jedna z nejnižších cen na trhu? Dle srovnávačů ano

Dle nezávislých a volně dostupných srovnávačů energií (provozuje např. ERÚ či TZB-info) jde k datu 9. dubna 2024 (uzávěrka vydání) o jednu z nejnižších ceníkových cen elektřiny na trhu. Odskok ARMEX ENERGY od některých dodavatelů činí až stokoruny za megawatthodinu a úspory za energie tak mohou dosahovat tisíce korun ročně. 

Kampaň je doprovázena akční soutěží

Spolu s jarní kampaní spustil ARMEX ENERGY i atraktivní soutěž o ceny, kdy soutěžící mohou vyhrát celkem tři plavby pro dvě osoby zaoceánskou výletní lodí MSC Splendida v nádherné kajutě s balkónem od společnosti PT TOURS v hodnotě až 100 000 Kč.

Soutěžit mohou jak noví, tak stávající, a dokonce i budoucí zákazníci společnosti. “Nechceme rozlišovat jestli už někdo u ARMEXu je anebo k nám chce teprve přejít, proto jsme se rozhodli dát možnost soutěžit všem,” dodává závěrem Tomáš Hrdlička, provozní ředitel společnosti, dobrou zprávu pro všechny soutěživé domácnosti.